Super Bowl LV Rekvisiidipanused Ja Muud Lõbusad Jalgpallikihlvedude Mängud

Sisukord:

Anonim
Image
Image

Vaadake praegu mõnda YouTube'i videot ja Jamie Foxx tormab teie poole, käskides teil kasutada oma sponsori kihlveorakendust. Neile, kes mõtlevad, millal digitaalse kihlvedude muutus meres toimus, ei ole te elanud kivi all: paljudes osariikides legaliseeriti veebipõhised kihlveod esmakordselt 2020. aastal ja paljud teised toodi pardale varem, viimases kaks aastat. Kuid kui Angry Birds sõi su elust mitu kuud või kui sul on lihtsalt ebamugav tõeliste, jumala vastu ausate hasartmängude idee pärast, siis ära kunagi karda: selle aasta Superil on teie, pere ja sõprade vahel palju nalja Bowl LV pidu. 7. veebruaril juhib Floridas Tampas asuvas Raymond Jamesi staadionil vananev KITS Tom Brady kampaania Cinderellstory oma TampBay Buccaneersi, kuid Kansas City Chiefsi noorvereline kahur Patrick Mahomes otsib selja taga meistrivõistlusi. Põnevus on käegakatsutav ja meie panuste pakkumise juhend tõstab ainult panuseid.

Super Bowli rekvisiidipanused

Ettepaneku panused, mida nimetatakse ka kõrvalpanusteks, on sõprade ja pereliikmete seas juba ammu tunnustatud traditsioon ning need on lihtne (ja sageli madala panusega) viis, kuidas mängu veidi rohkem nahka panna. Peamine on leida midagi, millel pole otsest mõju mängu enda tulemusele, ja leida siis sugulane või imetaja, kes on nõus vastupidist võtma.

Hoidke panused väikesed. Mõelge sellele kui kasiino veerandajale: Te ei võida võidu korral palju, kuid kaotamisel ei hüpoteeri oma koera. Numbriline väärtus, kui otsustate, peaks ulatuma dollarist kuni piirini umbes 10.

• Üle / alla ajale, mis kulub hümni läbimiseks

Kas soovite põnevust pikendada? Panustage, millisel meeskonnal on esimene Super Bowli järgne sportlane, kes DUI-le langeb.

Muud kihlveomängud

Üle / alla

Jah, see võib veritseda rekvisiidipanuste kategooriasse, kuid selle stiil võib kulgeda nii mängu sees kui ka ilma. Määra näiteks reklaamide arv, mida esitatakse enne, kui mõni selgitamatu farmaatsia lisamine hüppab. Lisage sellele numbrile pool, et veenduda, et loosimisi ei toimuks („kolmepunktilised viis reklaami“). Üks teie rühmast võtab üle või panustab, et tegelik summa ületab selle numbri, ja teine võtab aluse.

Mängusiseselt vali täidetud söötude või tormavate jardide arv ja järgi samu reegleid. Nagu varem mainitud, saab neid integreerida ka suuremate väljamaksete või teise osapoole kõrvaltegevuste pakkumisteks.

Ruudud

Kas kogu see jalgpallikeskne kõnepruuk on teid seni valdanud? Kas te ei tea puutetundlikust puudutamisest? Siis on Ruudud teie mäng. Seda on lihtne seadistada ja see nõuab null teadmisi hooaja reeglite muutmise kohta. Kõik, mida vajate, on pliiats, paberileht (kõik te jagate) ja joonlaud, et joonistada 10x10 ruudustik, mille ühel küljel ja ülaservas on numbrid. Teise võimalusena saate malli veebis alla laadida.

Image
Image

Pange oma nimi ühte ruutu ja andke see ümber, kuni kõigil on üks ruut. Nüüd pühkige paar korda oma tutvumisrakenduses paremale, sööge mõned kanatiivad ja kontrollige uuesti, kui veerand, pool, kolmas veerand ja mäng on lõppenud, registreerides skoorid. Sel ajal kõige rohkem punkte saanud meeskond on tahvli külg, kõige vähem punkte saanud meeskond on tipp. Võtke kõige rohkem punkte saanud meeskonna skoori viimane number ja liikuge edasi, kuni leiate madalaima punktisummaga meeskonna viimase numbri veeru. Kui see on teie ruut, siis võite! Kui see pole nii (ja nagu bingo, siis tõenäoliselt pole), on keegi teine seda teinud. Mängu ilu on see, et võiduvõimalusi on neli.

Kõik maksavad potti enne numbrite valimist ja siis saab iga veerandi võitja viienda osa potist. Neljanda veerandi ja seega mängu võitja saab tavaliselt kaks viiendikku.

Lõpuks üks nõuanne: vältige kahte. (Usalda meid.)

Veebikihlveod

Selle kohta võtke arvesse Jamie Foxxi nõuandeid: minge sisikonnaga. MGM, FanDuel ja MyBookie on vaid mõned võimalustest, kuid nagu kasiinod ise, on nad kõik järelevalve ja reguleerimise tõttu suhteliselt ohutud. Kui olete sisse saanud, pakutakse teile igasuguseid võimalusi. Lõbutsege, seadke piirang ja teadke, millal minema peaks minema… ja tea, millal joosta.